Často kladené dotazy

Jaký je čas příjezdu a odjezdu?

Můžete být ubytováni, jakmile jsou pokoje či postele připraveny, což bývá obvykle v 13:30. Přijedete-li dříve, můžete si nechat zavazadla v naší úschovně zavazadel a poté budete ubytováni ihned, jak bude pokoj připraven. Mezitím, co budete čekat, jsou vám k dispozici naše společná zařízení. Čas odjezdu je do 10:30.

Co vše je zahrnuto v ceně?

Poplatky, ložní prádlo, ručníky, bezdrátové připojení k síti, počítač s připojením k internetu ve společné místnosti, čaj a káva v průběhu dne, mapa města, elektronické trezory na recepci, uzamykatelné skříňky na pokojích (na vratnou kauci), plně vybavená kuchyně, úschovna zavazadel během vašeho pobytu a než odjedete, a také skvělé umístění hostelu - jen 60 metrů od Karlova mostu.

Jaké způsoby platby hostel Mango akceptuje?

Můžete platit v českých korunách (CZK), eurech (EUR), kreditní kartou (se servisním poplatkem 2-3%) nebo bankovním převodem (po předchozí dohodě).

Poskytujete mapu Prahy?

Ano, hostel Mango vám zadarmo poskytne mapu Prahy. Navíc vám také poskytneme jakékoli další informace či doporučení týkající se míst, obchodů či pamětihodností, které byste mohli navštívit.

Pokud přijdu v noci mohu se ubytovat?

Ano, recepce pracuje 24 hodin 7 dní v týdnu.

Jak bezpečno je v hostelu Mango?

Z hlediska bezpečnosti našich hostů a jejich majetku, hostel Mango poskytuje:

  • skříňky na pokojích pro každého z našich hostů (zámky vám poskytneme na recepci za vratnou kauci)
  • úschovna cenností na recepci
  • úschovna zavazadel na recepci
  • elektronické trezory na recepci k dispozici našim hostům
  • systém klíč-karet
  • kamerový systém ve společných prostorách hostelu

Cestujeme jako malá skupina. Můžeme být ubytováni společně na jednom pokoji?

Nejlepší způsob, jak být ubytován ve stejném pokoji, je zarezervovat si soukromý, dvoulůžkový, pokoj. Pokud to není možné, bude nejlépe, zarezervujete-li si postele pod jednou rezervací. Máte-li již udělány rezervace odděleně, ale chtěli byste být ubytováni pohromadě, můžete nás kontaktovat prostřednictvím naší e-mailové adresy a my uděláme vše, co bude v našich silách, abychom vám zajistili společný pokoj, avšak nemůžeme vám to zaručit na 100%.

Je v hostelu Mango k dispozici pračka a sušička?

Ano, máme pro vás k užití pračky a sušičky za velmi atraktivní ceny. Navíc je zde pro vás připraveno také veškeré vybavení pro žehlení. Všechny instrukce a podrobnosti vám budou poskytnuty na recepci, která je pro vás k dispozici 24 hodin denně.