Naše pokoje

Smíšený 14-lůžkový pokoj s vlastní koupelnou

Najdětě kompromis mezi cenou a počtem postelí.

Smíšený 4-lůžkový pokoj s vlastní koupelnou

Najdětě kompromis mezi cenou a počtem postelí.

Double/Twin privátní pokoj s vlastní koupelnou

Tento pokoj, který má své vlastní příslušenství, si můžete zarezervovat pouze jako celý pokoj, ne jen jednotlivou postel v něm. Najdětě kompromis mezi cenou a počtem postelí.

O hostelu

Toto ubytování se nachází 2 minuty chůze od pláže. Hostel Mango je vzdálen jen několik kroků od středověkého Karlova mostu a 350 metrů od tramvajové zastávky Malostranské náměstí. Nabízí vlastní bar a kompletně vybavenou společnou kuchyň. Hostel poskytuje noclehárny s bezplatným Wi-Fi připojením a ložním prádlem.

Všechny jednotky jsou vytápěné a mají podlahy z tvrdého dřeva. Všechny noclehárny mají vlastní koupelnu se sprchou.

Mango nabízí svým hostům možnost zdarma využívat počítač a zdarma je k dispozici i výběr z denního tisku. Naleznete zde také společenskou místnost s LCD TV. Recepce je v provozu 24 hodin denně a poskytuje službu praní i žehlení prádla. Nechybí ani turistické informace.

Pouhých 5 minut od hostelu můžete navštívit Museum Kampa a 800 metrů vás dělí od lanovky na Petřín. Do areálu Pražského hradu se zahradami plnými zeleně dojdete za 15 minut a Staroměstské náměstí se rozkládá ve vzdálenosti 1 km od hostelu.

Naše hostely

Hostel Orange

Hostel Orange se nachází na Václavském náměstí v Praze, ve zrekonstruovaném historickém domě v centru města. Pěšky odtud za 5 minut dojdete k mnoha kulturním a historickým památkám, obchodům, restauracím, barům a kavárnám. Web

Hostel Ananas

Hostel Ananas se nachází v dolní části Václavského náměstí v samém centru města a jedné z nejrušnějších částí Prahy. Staroměstské náměstí s orlojem je odtud vzdálené 5 minut chůze. Dostupné je bezplatné Wi-Fi připojení. Web